Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
Uluslararası AERO tarihi kurucusunun iki büyük tutkularıyla başladı. Arabalar ve uçaklar. Tutkusu tarafından yönlendirilen gençlik yıllarında Long Beach Kaliforniya'da araç yıkama ve temizleme yeri açtı. 

Aynı zamanda Pilot Lisansını'da aldı. Üniversiteden mezun olduktan sonra, iki tutkusunu birleştirdi ve bir şirket kurdu. Uçakların temizlenmesinde ve hazırlanmasında uzmanlaşmıştır. Zamanla AERO temizlik ürünlerinde tam bir çizgi geliştirmiştir. Bu geliştirilmiş çizgi, uçak endüstrisinde yüksek standart belirledi. Yıllarca hep soruldu, bu ürünler otomobiller içinde kullanımı uygun olup olmadığını. Şimdi o ürünler dünyanın en iyi ve en güzel uçaklarında kullanılıyor, aynı ürünler sizin aracınız içinde uygundur. Zor koşullu ürünleri, şimdi sizlerde kullanabilirsiniz. AERO ürünlerinde sadece kalitesi ve hizmeti görevimiz değildir, garantimizdir.

Referanz
Uluslararası AERO ürünleri tüm Edelbrock araçların hazırlanması için fuar görüntülerinde ve gösterilerinde kullanılır, Edelbrock test araçları, Vic Edelbrock Jr'nın özel kişisel araçları ve antika yarış arabaları Edelbrock yarış ekibindendir. 
,,Ben çok memnun ve heyecanlıyım; AERO'yu resmen araç bakım serisi olarak onaylıyorum."
Vic Edelbrock Jr., CEO von Edelbrock LLC.